Vale do Ninho nature houses
Quinta do Tedo
Quinta do Olival
Design Hotel Minho
Quinta de Freixieiro
Martinhal Lisbon Chiado
Martinhal Lisbon Chiado is een fijne keuze als je Lissabon centraal wilt beleven, maar wel graag wat extra gemak hebt met kinderen. Je verblijft midden in Chiado, in studio’s en ruime appartementen, en er is een kidsclub waar kinderen terechtkunnen. Vanuit hier wandel je makkelijk de stad in en na een drukke dag is het prettig thuiskomen op een plek die echt op gezinnen is ingericht.
Dona Graca Lisbon Apartments
Deze sfeervolle accommodatie ligt in een van de fijnste wijken van Lissabon en is ideaal als je midden in de stad wilt zitten, maar toch wat rust zoekt. Je kunt kiezen uit studio’s en ruime appartementen en na een dag op pad is het zwembad heerlijk om even af te koelen. Extra leuk: iedere ochtend wordt het ontbijt vers aan de deur bezorgd. Zo begin je de dag rustig, voordat je Lissabon weer in trekt.
The Lisboans Apartments
Deze appartementen liggen in een prachtig gerenoveerd herenhuis midden in Lissabon. Elk appartement heeft een eigen sfeer en je kunt kiezen uit één of twee slaapkamers, met extra slaapruimte in de woonkamer. Fijn is dat ontbijt en dagelijkse schoonmaak zijn inbegrepen. Vanuit hier wandel je zo de stad in, terwijl je aan het einde van de dag terugkomt op een rustige en stijlvolle plek.
Wijk: Arroios
Vila Garden Guesthouse